Ankara Bale KursuBale OkuluBale DersiFiyatlarıÜcretleri

Ankara Bale Kursu

Ankara Bale Kursu : Bale, belli figürlere, adım atışlara dayalı dans ve müzikli gösteri türüdür. İtalya’da Rönesans döneminde ortaya çıkmış olup, Fransa ve Rusya’ da gelişmiş bir performans sanatıdır. Dünya çapında yayılarak birçok başka dansları da etkilemiştir. Bale; drama, müzik, kostüm, makyaj ve dekor sanatlarının birleştirilmesiyle birlikte tiyatro gösterisi olarak da  tanımlanabilir.

bale eğitimi

Erken yaştaki eğitim çok önemlidir. Bununla birlikte son zamanlarda çok popüler olan yetişkin bale kursu da tercih edilmektedir. Hangi yaşta olursak olalım; bedensel sağlık, esneklik, ritim ve müzik duygusu, koreografi algısının yanı sıra; disiplinli çalışma ve sabır eğitimin temelini oluşturmaktadır.

 

Alanında donanımlı, pratik yeterliliğe sahip uzman kadromuz ile; ister hobi amaçlı ister akademik amaçlı, disiplin çerçevesinde bizlerle güven içinde bu yolculuğa çıkabilirsiniz.

Bale Eğitimi Eğitimlerimiz HEK Bilim ve Sanat Okulu Etimesgut Batı Şubesinde verilmektedir. Konusunda uzman deneyimli eğitmenler eşliğinde çocuklarımız profesyonel bir şekilde eğitimlerini almaktadırlar.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü tarafından izinli ve onaylı olan kursumuzda, öğrencilerimiz her seviyenin sonunda “Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika” almaktadırlar.

HEK BİLİM VE SANAT HAKKINDA

HEK Bilim ve Sanat Akademisi: HEKNOLOGY Grup bünyesinde bulunan ve yaklaşık 36 yıldır sektöründe lider konumda hizmet veren Hitit Eğitim Kurumlarının iştirakidir. 2-17 yaş arası çocuk ve gençlerimiz için spesifik olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Sanat, Müzik, Resim, Bale dallarında eğitim faaliyetlerine devam etmektedir. Odak noktası çocuklarımızın ve gençlerimizin daha fazla gelişimini sağlamak olan kurumumuz;36 yıllık eğitim tecrübesini bu alanda sizlerle buluşturmanın heyecanı ve sevinci içerisindedir. Bu heyecan ile sizlere her gün daha iyisini verebilme adına çalışmalarına ara vermeden devam edecektir.

Ücret Bilgisi ve Ön Kayıt için 0312 911 50 58 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

BALE EĞİTİMİ KURSUNA YENİ BAŞLAYAN ÇOCUKLAR İÇİN BALENİN FAYDALARI

Bale Kursu Eğitimlerimiz Etimesgut Şubemizde verilmektedir. 
Çankaya, Keçiören, Mamak, Batıkent semtlerinde ki öğrencilerimiz ve Etimesgut, Bağlıca, Ümitköy, Çayyolu, Yaşamkent, Eryaman, Sincan semtlerinden olan öğrencilerimiz Etimesgut şubemizi lokasyon açısından tercih edebilirler.