Robotik Kodlama Eğitimi

robotik kodlama eğitimi

Robotik Kodlama Eğitimi , çocuklarımızın teknoloji ile buluşmalarını çok erken yaşlara çekilmesini sağlamış ve bu konuda kaliteli zaman geçirmelerine sebep olmuştur. Son yıllarda teknolojinin hızla gelişmesi sonucunda, çocuklarımızda buna ayak uydurarak ciddi bir zaman dilimini teknolojik unsurlara ayırmaktadırlar. Bizler bu eğitimlerimizle bu zamanı faydalı yönde kullanmalarını hedeflemekteyiz.

Çocuklara ve Gençlere 21. Yüzyıl Becerilerini Vermenin En Hızlı Yolu

Robotik Kodlama eğitimlerimiz, Arduino alt yapısını kullanarak verilmektedir. Bu eğitim ile çocukların seviyesine inerek gelişimlerini en doğru yöntemle sağlamayı hedeflemekteyiz. Çocuğunuzu Dijital Çağa Hazırlayın !

Robotik Kodlama Kursu

HEK Bilim ve Sanat Robotik Kodlama öğrencileri; Google, Facebook ve Intel gibi şirketlerde kullanılan program araçlarının aynısını mezun olduklarına kullanabilir hale gelmektedirler. Seviyeleri ilerledikçe, tercihen Python, JavaScript ve Java gibi profesyonel bilgisayar kodlama dillerini öğrebilmektedirler.

robotik kodlama eğitimi

 

Çocuğunuza Başarı İçin İhtiyaç Duyduğu Ortamı Sağlayın!

HEK Bilim ve Sanat öğretmenleri, kod yazmayı çocuklar için eğlenceli ve ilgi çekici hale getirirken, başarılarında ve günlük yaşamda faydasını sağlayacakları ortamı hazırlarlar. İnce motor- Kaba motor becerileri , analitik düşünce yapıları, matematiksel yönleri vb. bir çok yönleri gelişmektedir.

Bu kurslar küçük öğrenciler için çok mu zor olacak?

Bu eğitimlerimize genelde 6 yaşına gelmiş ilkokul 1. sınıfa başlayan öğrencilerle başlıyoruz. Genelde projelerle gerçekleşen robotik kodlama kursları öğrencilerin zorlanmadan severek öğrendikleri eğitimlerdir.